Çekmeköy Belediyesi Burs Başvurusu 2023-2024

Çekmeköy belediyesinden üniversite öğrencilerine 7000 TL burs. Çekmeköy Belediyesi üniversiteyi kazanan öğrencilere 2023 yılında 7000 TL burs vereceğini açıkladı. Burs başvuruları ile ilgili tüm detaylar yazımızın devamında…

Çekmeköy Belediyesi burs başvuruları Eylül ayında başlayacak. İşte başvuru şartları ve başvuru linki.

KURUM: Çekmeköy Belediyesi
BURS BAŞVURU TARİHLERİ: Eylül 2023
BURS MİKTARI: 7000 TL
BURS TÜRLERİ: Üniversite Bursu
KİMLER BAŞVURABİLİR: Üniversite Öğrencileri

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ BURS BAŞVURUSU ŞARTLARI

Eğitim öğretim dönemi boyunca; üniversiteye hazırlık kursları, dijital kütüphane, dijital soru bankası Pakodemy, Açık Fikir Platformu,  kütüphaneler ve mezuniyet törenleri gibi hizmetlerle öğrencilerin yanında olan Çekmeköy Belediyesi ilçedeki öğrencilere eğitim alanında desteklerini sürdürüyor. Çekmeköy Belediyesi’nin üniversiteye kayıt yaptıracak öğrencilere vereceği 5 bin TL’lik eğitim desteğinin müjdesini gençlerle paylaşan Başkan Ahmet Poyraz’a, eski Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’da katkıda bulunarak tutarı 7 bin TL’ye çıkarttı. Bu yıl Çekmeköy’de üniversiteye kaydını yaptıran öğrencilere devlet, özel, vakıf üniversitesi fark etmeksizin 7 bin Türk Lirası eğitim desteği sağlanacak.

Bu hizmetten, 1 Ocak 2023 tarihinden önce Çekmeköy’de ikamet eden 2023 yılı mezunları faydalanabilecek. Açık öğretim ve uzaktan eğitim öğrencileri başvuruları kabul edilemezken başvuru kaydının kabulü için; ikametgah belgesi, lise diploması ve üniversiteye kayıt belgenizi başvurular başladığında mutlaka sisteme yüklemelisiniz. Başvurular; www.cekmekoy.bel.tr üzerinden Eylül ve Ekim aylarında alınacaktır.

BURS BAŞVURUSU

Çekmeköy Belediyesi burs başvuru detayları eylül ayında resmi internet sitesinden duyurulacak. İlerleyen günlerde bursun başvuru şartları ile ilgili detaylar geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz.

2023-2024 yılı karşılıksız diğer burs başvuruları için BURAYA tıklayınız.

Önceki İçerikAdalı Vakfı Depremzede Bursu Başvurusu 2023-2024
Sonraki İçerikSancaktepe Belediyesi Burs Başvurusu 2023-2024

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz